Серпнева конференція педагогічних працівників

Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників

ПЕРЕЛІК МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

Щорічно у серпні проводиться Всеукраїнська Серпнева Конференція педагогічних працівників. Конференція традиційно проводиться із 2014 року у місті Києві. Останнім часом проводиться дистанційна серпнева конференція відповідно до рішення МОН України.

Серпнева конференція

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва 2014

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва 2015

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва  2016

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва  2017

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва 2018

Серпнева конференція педагогічних працівників міста Києва  2019

Серпнева педагогічна онлайн — конференція міста Києва 2020

У 2021 році серпнева конференція буде проведена також в онлайн-форматі у зв’язку із епідеміологічною ситуацією у країні.

НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ УКРАЇНИ

Науково-видавничий Центр SCI-CONF.COM.UA організовує міжнародні науково-практичні конференції у 17 країнах світу, серед яких є Канада, США, Великобританія, Україна, Італія, Німеччина, Іспанія, Японія та інші.

Всеукраїнська серпнева конференція

До участі у конференціях запрошуються викладачі, науковці, аспіранти, студенти, магістранти, педагогічні працівники та їхні учні. Кожен учасник конференції гарантовано отримає Персональний Сертифікат учасника 0,8 ECTS Credits, а також електронну версію збірки матеріалів конференції. Ви можете надсилати для публікації тези та статті. За результатами конференції формується Збірка Статей (Conference PROCEEDINGS). Конференції проводяться двічі на тиждень.

Серпнева конференція педагогічних працівників

Цьогоріч Всеукраїнська Серпнева Конференція Педагогічних Працівників буде проведена у другій декаді серпня 2021 року у місті Києві а також транслюватиметься дистанційно на сайті МОН України. Запрошуємо усіх педагогічних працівників до участі у наших конференціях. Іх повним переліком конференцій Ви зможете ознайомитись за посиланням.

ПЕРЕЛІК НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

Рейтинг
( 4 оценки, среднее 5 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями: