Політика скасування та повернення платежів

Політика скасування та повернення платежів

1. Ця Політика описує встановлений Виконавцем (https://sci-conf.com.ua/) порядок скасування та повернення платежів Користувачів, отриманих згідно Договору оферти про надання послуг. Виконавець встановлює цей порядок виключно в рамках вимог чинної редакції Закону України «Про захист прав споживачів».

2. Користувач має право відмовитися від надання послуг і вимагати повного відшкодування сплаченого організаційного внеску, якщо Виконавець своєчасно не приступив до виконання своїх зобов’язань або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

3. Користувач має право в односторонньому порядку з будь-яких інших причин розірвати договір публічної оферти і відмовитися від надання послуг шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення на адресу info@sci-conf.com.ua. В такому випадку Користувач має право вимагати часткового відшкодування сплаченого організаційного внеску стосовно тієї частини робіт, які ще не було виконано.

4. Належна якість наданих послуг чи виконаних робіт підтверджується їх відповідністю заявленим характеристикам в інформаційних матеріалах, що розміщені на сайті Виконавця, а також рекламних матеріалах, створених і розповсюджених Виконавцем.

5. Користувач має право вимагати повного відшкодування сплаченого організаційного внеску у разі виявлення у наданій послузі істотного недоліку, що виник з вини Виконавця. Істотним недоліком є такий, який робить неможливим користування послугою і наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
5.1) не може бути усунутий взагалі;
5.2) після усунення проявляється знову з незалежних від Користувача причин;
5.3) робить послугу суттєво іншою, ніж це передбачено в її інформаційних та рекламних матеріалах;

6. У разі виявлення у наданій послузі недоліку, який виник з вини Виконавця але який не можна віднести до істотного, Користувач має право вимагати від Виконавця:
6.1) безоплатного усунення недоліків у наданій послузі в розумний строк;
6.2) безоплатного повторного виконання частини робіт, які було виконано неякісно;
6.3) відповідного зменшення ціни наданої послуги та часткового відшкодування сплаченого організаційного внеску.

7. При виявленні у наданій послузі чи частині виконаних робіт недоліку або істотного недоліку, який виник з вини Виконавця Користувач має якнайшвидше, але не пізніше ніж через 30 (тридцять) календарних днів з дати надання йому цієї послуги чи виконання цієї частини робіт надіслати електронне звернення на адресу info@sci-conf.com.ua із обґрунтуванням своїх вимог та описом виявленого недоліку.

8. Відсутність звернення Користувача до Виконавця протягом 30 днів з дати надання послуги чи виконання робіт стосовно їх якості вважається підтвердженням відсутності будь-яких претензій з його боку.

9. Згідно чинного законодавства друковані видання відносяться до непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню. Таким чином, друковані книги з матеріалами конференцій, друковані сертифікати участі та інші друковані матеріали, отримані Користувачем в рамках надання послуг не можуть бути повернуті.

10. Виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання своїх зобов’язань та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо вони виникли з вини самого Користувача чи внаслідок дії непереборної сили (форс-мажорні обставини).

КОНТАКТНА АДРЕСА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПИТАНЬ
У разі виникнення питань, побажань, скарг тощо, просимо надіслати звернення за адресою info@sci-conf.com.ua.
Години роботи:
Пн-Пт з 08:00 до 20:00;
Сб-Нд з 09:00 до 20:00
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями: